Rain Lullaby

all photos :© Eni Turkeshi PhotographyRaindrop Rhythm ©Fannie L. Houck Heard the rhythm of the raindropsDripping to the ground.Heard the rhythm of the raindropsDropping all around.Heard the rhythm of the raindropsDrumming on the rafter.Heard the rhythm of the raindropsDrowning out our laughter.April Rain Song© Langston Hughes Let the rain kiss you.Let the rain beat upon your head with silver

6 Komente

10*

une vdes per shi,

jam shidashese smiley

hahaha shidashese smiley

sa fjale e bukur smiley

eh, cer ti bosh smiley

Mua po me dhe 3 gota vere bohem morfologe pastaj smiley

Si sekuenca te shkeputura nga filma te vjeter, qe po t'i levizesh shpejt e shpejt e krijon sakaq skenen. Po nuk dua t'ua prish fantazine te tjereve, ndaj s'po ua them perfytyrimin tim. En, me pelqen dhe e shijoj shume cdo foto tenden, e dashur. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).