Qershori ne Tirana Calling

Vitet kalojne shpejt, po ça tu besh ca mbasditeve qe nuk shtyhen fare.
Qershor, data 1. Po, ka kaluar ca kohe dhe, siç thone neper librat e shkruar keq ” Vera po troket ne dere…”
Vere jo Vere asgje nuk ndalet. As makina e kinemase, as kafenete e as politika. Zgjedhje, rruge, shpejtesi per te jetuar. Ka [...]

1 Komente

Per Dali-ne mezi po pres (do te flitet per te si piktor e skulptor, apo per filmin e ri qe trajton jeten e tij?)

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).