QELLIME TE MIRA

Vasillaq K., sekretar i organizatës bazë të Partisë në shkollën 8-vjeçare “Fitorja e Kongresit”, thirri një mbledhje të jashtëzakonshme të organizatës për të diskutuar situatën që ishte krijuar papritur me fëmijët e klasës së parë. Erion M., shtatë vjeç, kishte vizatuar Diktatorin, të hipur në kalë si Skënderbeu, me shpatën zhveshur dhe mjekrën e zezë [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).