Pyetja e dites:

Ketu tek kompania e cokollatave ku punoj, po mendojme te hapim nje faqe interneti me produktet tona. Qellimi i faqes do ishte informativ ku vizitoret do te mesojne rreth produkteve tona, dhe dicka rreth teknologjise edhe prodhimit te cokollatave.
Qe lancimi i faqes te krijoj gjalleri tek publiku edhe kurreshtje per ta vizituar — [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).