Punetoret dhe Mediat Sociale (Twitter, Fbook ..etj)

Ne nje faqe marketingu qe frekuentoj shpesh, po diskutohej per rastin e nje personi qe u pushua nga puna sepse “sjellja” e tij ne Facebook dhe Twitter, binte ndesh me kulturen e organizates per te cilen punonte.
Sipas kompanis, personi ne fjale kishte pranuar si “miq” disa nga klientet e kompanise dhe shpesh here dergonte mesazhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).