Punetoret dhe mediat sociale (Twitter, Facebook ..etj)

Ne nje faqe marketingu qe frekuentoj shpesh, po diskutohej per rastin e nje personi qe u pushua nga puna sepse “sjellja” e tij ne Facebook dhe Twitter, binte ndesh me kulturen e organizates per te cilen punonte.
Sipas kompanis, personi ne fjale kishte pranuar si “miq” disa nga klientet e kompanise dhe shpesh here dergonte mesazhe [...]

1 Komente

Persa kohe qe shprehesh jashte orarit te punes them se mund edhe ta cosh ceshtjen ne gjyq ne rast pushimi por edhe nese s'ka largim nga puna s'do prisja rritje ne detyre smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).