Punë zgjedhjesh…

Eh, mor shokëni… Po e filloj me psherëtima, por nuk do ta zgjas shumë, jo.
Ja si do të doja t’i shihja unë këto zgjedhje…
http://www.bastardidentro.it/node/view/38353

Nese nuk hapet linku direkt, beni nje copy -paste dhe shikojeni… Po s’përtuat, kuptohet…
Po deshët qeshni, po deshët… bëni si të doni me një fjalë, por unë u lodha [...]

3 Komente

smiley 5

Bam njeri, bam tjetri, po keta tanet asnjeri s'po e ngre flamurin e bardhe... smiley

Imagjino sikur të dyja partitë të mbeten nën 70 vënde në Parlament... atëhere korrespondenca me filmin do të ishte 100% smiley të dyja KO (ose duke ju lëpirë LSI-së smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).