Pse nuk duhet shkuar i dehur ne pune?

Nëse ngisni makinën në gjendje të dehur, ka shumë  gjasa që të përqafoni ndonjë shtyllë ose të shkilni ndonjë të pafajshëm. Nëse shkoni i dehur në punë, gjasat janë shumë të mëdha për t’ju përzënë. Prandaj, ja dhe një fakt që ju bën të mos shkoni “dërrasë” në punë:

[There is a video that cannot be [...]

2 Komente

patjeter e para ne listen e "kapjeve fimike" per ket jave.

E dyta besoj eshte kjo.

E para eshte ne nje fabrike Votke ne Rusi, edhe bash kisha pase deshire ta di nese tipi akoma eshte ne ate vend pune smileysmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).