Pse "Mbresa nga udha"?


Miresevini ne blogun e ri te aktivisteve dhe vullnetareve te G99. ne kete prag zgjedhjesh Shqiperia eshte perfshire nga ethet e politikes. Ne jemi cdo dite ne rruge duke e prekur Shqiperine si asnjehere me pare. Kryq e terthor, lart e poshte, ne fushe dhe ne mal. Po takojme njerez interesante dhe po degjojme histori frymezuese, po shihim pejsazhe mahnitese... e te gjitha keto deshirojme t'i ndajme me ju. Per kete arsye, kete blog e kemi titulluar thjesht "Mbresa nga udha" dhe eshte nje ditar i ndodhive tona neper Shqiperi. Vizite te kendshme. Te na vini shpesh! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).