7 Komente

printemps i thencin se ktu akoma s'ka shkri bora.

Mua keto ngjyra te kuqerreme me kujtuan me shume vjeshten .

me pelqen shume kjo belle, njesoj si nje pikture e vjeter e koherave me te pafajshme

E dashur Belle, ja ca vargje per te shijuar pranveren tende nga Verleni: "Dimri mori fund. e ngrohte eshte drita, /qe token dhe qiellin e kthjellet ka rrembyer,/ duhet qe dhe zemra me e trishtuar te zhytet/ ne gezimin e pafund qe ne ajer ka shperthyer."

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).