Pranvere perrallash nga Kenzo

Kenzo fushaten e saj publicitare Pranvere 2009 ia ka besuar talentit te shkelqyer Mario Sorrenti, dhe gjithcka eshte krijuar rreth imagjinatave te nje perralle, duke lene me te vertete shijen e nje perralle imagjinare nga pas.

Shperndaje kete artikull:

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).