Poshtersia nuk fiton kurre

 
nga Erion Selmani
Ti i nderuar lexues je i/e bukur i sjellshem dhe habitesh pse te tjeret te nenvleresojne. Per mendimin tim te kane zili dhe kjo zilia qenka ndjenje e poshter. Zilia eshte ne gjendje te shkaterroi njerez, qytete dhe ndoshta shtete e Principata te begatshme.
E cili eshte qellimi yt ne jete?

E kuptova qe paske [...]

2 Komente

ndersa une mendoj te kunderten, poshtersia e ka gjithmone te garantuar fitoren

Edhe?! Titulli pa lidhje me permbajtjen... permbajtja keshilla per jeten apo per lexuesin?! Mah!

Zilia eshte ne gjendje te shkaterroi njerez - te shkaterro

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).