Porta

nga Dorina Bebja

Dikush i pëshpëriste vazhdimisht të mos i afrohej portës së diellit se do të verbohej e më pas do rrëzohej.
Por refuzoi ne cdo moment ta degjonte. Kishte kohë që e ëndërronte prekjen e kësaj ëndrre të herëshme madje kishte fantazuar shume rreth saj.
E si mund të bashkohej me këtë llogjikë të ftohtë të [...]

2 Komente

proze e dobet fare, sidomos nga gabimet drjtshkrimore dhe shenjave te pikesimit vjen per te vjelle... mesoni njehere te shkruani paster pa gabime...

absolutisht e pavertete... e lexova ngaqe me beri pershtypje ky komenti ,

eshte mire qe kur ka konflikte interesash mos te hedhesh balte mbi tjetrin ,me beri shume pershtypje ,nqs ste pelqen dicka thejsht mos u merr me te

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).