Populizëm penal

 
Duhet patur frikë nga ajo drejtësi që krijon armiq të brendshëm për hir të miqve të jashtëm.
 
Këto ditë u njoftua se gjykata e Tiranës hodhi poshtë kërkesën për t’i hequr masën e arrestit dhe ndjekjen në gjendje të lirë të biznesmenit R. Taçi, i cili akuzohet  për rrahjen e gazetarit Mero Baze.
Ndonëse nuk u dhanë [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).