Politikanët e 1 Qershorit

Politikanët e 1 Qershorit Leart Kola Në kohën kur kam qenë nxënës datë tepër e rëndësishme për mua ishte 1 qershori, data e mbylljes së shkollës, date e cila pritej me ankth në të gjithë institucionin jo vetëm nga nxënësit, por dhe nga mësuesit e drejtuesit administrativë te Shkollës. Kur afrohej kjo ditë të gjithë bëheshin më të mirë, a thua se nuk kishte ndodhur më parë.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).