plagë të vjetra

4 Komente

"Mirmjes, Naim!"

"Ndoshta e kane fajin fushat elektro-manjetike te RRRRadios"

"E dini c'me tha nje dite? Nuk do beje keq te vishje nje fund te shkurter. Do t'rregullonte hapin. Imagjino!"

"Po nuk ecim kurre ne nje hap, baba! Pothuaj me terheq zvarre".

Per ju: Roza Xhuxhi (Anagnosti), Rikard Ljarja, Ndrek Luca, Sander Prosi, Violeta Manushi, Ndrek Shkjezi...  ehhh...

Kisha harru Naim Frasherin, ne rolin e kirurgut.

Enjoy! Kino-nostalgy... socrealiste vertet, por jona ama!

Sot shikojme "Njerez dhe Fate" Vertet veper jo e realizmit socialist por ama ah sa mbrapa artistikish nga "Plage te vjetra"

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).