Pjekja e tharmit

Dola prej trishtimit, si prej një forme

rëre

e drejt në diell. 

~ (more…smiley

4 Komente

Qenkam rrite deri n'New York

 

folklorike fare

ke nje nga menyrat me efikase te perdorimit te fjaleve lost.

allallsmiley

fh, ajo folklorikja s`te rrin mire? Let me know...

 

thnx, enka! smiley

folks si ne e bejne folklorin. komenti eshte miratim dhe mbeshtetje per ta perfshre si shprehje te pranuar si te mireqene. kontributi yt. pa kundershtime, pervec abstenuesit ziliqar.

me pelqeu ndaj e vecova. eshte baza e poezise, fundja.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).