Pikëpjekje

Të rrëshkasësh me dashje në lëmim
E harresë.
(more…smiley

7 Komente

Lost,duhet te jete shume impegnative te jesh femra jote.E nenshtruar nje sezionimi kaq te holle....i analizuar deri ne frke..autokontroll e ndergjegjshmeri pa u lene kurre te shkosh pa aresye...shyqyr qe ne fund ishte ajo Mister -perhershem ,Perkryer....

Flm per komentin, e dashur Zana.

Pervec faktit qe poezia s`ka te beje fare me sesi duhet te jete femra ime smiley , poezia vete i drejtohet impersonalisht, por ne menyre pershkruese e duke shkerbyer dinamiken, nje momenti pikant.

Mua s`me duket se ka "vetekontroll e ndergjegjshmeri pa u lene kurre te shkosh pa arsye," sic thua ti - pershkrimi mund edhe te jete i tille, por veprimet vete i thurin ode leshimit, harrimit ne ate mrekulli.

 

Mirë prasmileyo ta ripërsëris edhe këtu!Shumë bukur dhe më ke pëlqyer veçanërisht.

ta thashe i here ke blogu shume bukur Lost.

me pelqen pasioni dhe menyra e perpikte qe ke pershkruar ketu!

well done

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).