Philip K. Dick. apo “Njeriu ne keshtjellen e larte”

Cfare do te kishte ndodhur nese Gjermania naziste fitonte luften e dyte boterore? eshte pyetja qe çdo njeri i ben vetes, apo do duhej t’ja bente te pakten nje here ne jete. Nese quhesh Philip K Dick pastaj, perveçse pyetjes, e sheh te arsyeshme te shkruash edhe nje liber me kete pyetje.

Dhe ne kete [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).