Pesë-vjetori i Firefox-it

Një vështrim mbi Firefox-in në pesë-vjetorin e tij

Firefox-i Sipas Numrave

Firefox-in e përdorin më tepër se 330 milionë vetë anembanë botës

Firefox-i është software i lirë dhe me burim të hapur, me afërsisht 40% të kodit të tij shkruajtur nga vullnetarë

Përqindja e tregut për Firefox-in është 24.7%% (sipas Net Applications, Tetor 2009)

Përqindja e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).