PËRSHËNDETJA

Askush nuk e kishte menduar se kompozitorit të njohur Brahim L. do t’i fillonte rrokullima atë mëngjes të freskët tetori; në fakt, askush nuk e kishte vrarë mendjen veçanërisht për kompozitorin Brahim L. atë mëngjes të freskët tetori, me përjashtim ndoshta të Brahimit vetë.
Kompozitori i këngëve të tilla masash, si “Zgjohu, rreze drite” dhe “Flladi [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).