Përse shkruhet …

Nga Milena Agus*
[…] Të shkruarit është strofka që e kam gjithnjë me vete. Kur e shoh veten brenda një situate apo ndodhem në një vend të sikletshëm, kur më përfshin paniku, i them vetes se, në rastin më të keq, mund të nxjerr fletorkën time të shënimeve dhe të strukem në botën tjetër. Atje do [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).