10 Komente

Bukur, sakte, qarte dhe pa gabime! smiley

smiley kishim nevoje per nje postim te tille!!

5 me bombe smiley (trademark nje shok i mire, se fjala 'mik' me ngjan borgjeze)

Nuk e prisja te vihet ne skene kaq bukur kjo drame .. spektatoret jane vete "miku"!

Sot ne Grand Central kendonte nje veteran lufte:

 ""Well isn't this nice..."

And isn't it ironic... don't you think" 

 

 

mire spektatoret qe (prisnin e) priteshin, po qe do te na nderonte edhe vete kritiku nga gazeta prestigjioze amerikane "new york post-intelligencer" nuk e kishim ditur, madje them se nuk e kishte ditur as dramaturgu, se do te na e kishte ngritur cmimin e biletes dhe nivelin e drames ne pergjithesi.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).