Perditesim rrjeti (networking update)

Keshtuu..qe kur me hoqen qafe prej punes ne Nentor kam qene duke dredh zinxhirin e duke bere miq njerez qe mund te me punesojne. Cuditerish, peshku me i madh me del prej nje kamarierie bjonde me te cilen dal ndonjehere per sevap. Motra i eshte futur me koke gjetjes te nje sugar-daddy dhe me prezanton [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).