Pelat e Serbit

Pelat e Serbit Arbër Zaimi, Leart KolaMe rastin e festave të shtatë-tetë marsit (të cilat askush nuk i ndan, se nuk di ti ndajë) një yll i ri shkëlqeu në qiellin e zymtë dhe aseksual të Partisë Demokratike. Në tempullin e kastitetit, ku të gjithë mendonin se Zoti, Perëndia i kish krijuar ministrat sipas shembëlltyrës së vet, doli shejtani. Një alamet shejtani, dy metra burrë, me sy bojëqielli

14 Komente

Ylli Pango tashmë bën be që është penduar, dhe si të gjithë gjirokastritëve e keqja i ka ardhur nga kursimi e nga nikoqirllëku. Aq nikoqir është Pangua, sa refuzoi të shpenzonte 50 euro për të kryer seks në mënyrë institucionale dhe transparente.

smiley bravo

ngeli duke u marre me mbertheckat populli, kurse ate institutin qe Pango ia ka lene mbeses e qe perveteson mijera fonde qe dalin edhe nga taksat tona, te cilat mund te perdoreshin per ndonje gje me vlere, (si psh sjelljen e kokes se Deas), askush nuk e permend...

E qekur na qenka bere institucionale te besh seks me 50 euro?

Apo ngopja t'ia ngopim, meqe eshte koha e pangopjes.

Deri me tani, nuk pashe nje diskutim qe te jete i ndertuar mire, me rrenje, e me dege, e me moral e me logjike. Por me duket me teper se te gjithe qe shkruajne ketu sikur kane nje deshire te fshehte te ishin ne vendin e Pangos dhe te dinin te silleshin ndryshe me nje femer, e qe me ne fund ta shtinin ne dore.

Pango nuk denohet nga keta tipa per ate cka bere, por per ate cka nuk ka bere. Sa idiot, ky Pangua! Keshtu mendojne trimat qe shetisin ketej.

Nje ngjashmeri : milloshevici urrehet nga serbet jo per ate qe ka bere ndaj shqiptareve, por per ate qe nuk e ka bere.

Tani bejini vete zevendesimet e merrni vesh vete ku rreshtoheni.

ne si grup jemi padiskutim ne anen e pangos

solidarity to our brother.

grupi yne fillon te shperndaje medaljet "Pango" i klasit te pare, dyte dhe trete

ka dhe honourable mention per ata qe prishen per 5 sekonda (certifikate inkurajimi)

...institutin qe Pango ia ka lene mbeses e qe perveteson mijera fonde qe dalin edhe nga taksat tona,...

Eeee..kush nuk ka mbesa,po kjo e Pangos ka lindur me kemishe apo jo ?

Po ceshte ky institut qe ka kjo kjo mbesa e Pngos,se nuk dime gje ne ketej jemi injorante?

,..ne vetem degjojme se nepotizmi po mbyt shqiperine!

 

qe kur ishe djale

pa dirsur mustaqe

syte xixellonin

zemra s'njihte paqe

 

aq i vogel ishe

kur erdhi liria

me pushken e gjate

kollaren me vija

 

po pastaj u rrite

ia kalove pushkes

i qendrove femres

me durimn e mushkes

 

vure shtat te gjate

rrite si kallam

po nga trute mbete

po ai sallam

 

pushken kishe mbushur

me fysheke enveri

bresheri gjithe diten

s'zbrasej maliheri

 

Illi ta vune emrin

se ndrisje si ill

te dergoj partia

po ngece ne pyll

 

illi te therriten

shoket edhe shoqet

mirpo illi s'kthehet

pa i shfryre k*qet

 

mos aty o trim

jo te instituti

coje ne motel

mos e bej pune m*ti

 

mos aty o yll

jo te ministria

mos e q* besimin

qe te dha partia

 

pse s'degjon o yll

pse s'degjon o xhan

tani me fevziun

rri, qe gjec belane

 

pse nuk rri si shoket

qe kane kujdes

i lene takimet

vetem ne mengjes

 

gjithe deputetet

ne mbremje vec rrine

vetem ne mengjez

konsumojne dashnine

 

se nuk eshte sevdaja

si gota me dhalle

do kujdes o trim

me yllin ne balle

 

kto femrat e sotme

mund te bejne zarar

ti mund t'hysh per pjeshke

por mund te gjesh dhe..bar

hahahaha je i modh!

Uh po se harrova dhe une, bejtja ishte uhhhh e 10shme fare.

Kam qesh me lot

Thank you !

smiley

ka fillu po m vje gjynaf per yllin, nuk i bej me bejte, jo se ka qene burre i mire, po gjithe kto qindra femnat qe ka abuzu ky si dekan e si minister, si nuk u bo njona me e ngrit akuzen...apo priten qe t bite nga fiku qe ta shkelshin me kom.

popull hienash jemi!

bejte e bukur dhe tani kur ta lexoj edi rama me siguri do te beje oferte per pune ne bashki si keshilltar i shalsit se i duhesh per bejte kundra berishes

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).