Peisazhe te reja dhe telajo pa fund

nga Loer Kume
 
Gjithcka filloi momentin kur vdiqa.
Pas 1001 historive te jetuara, pas ngopjes me 1001 realitetet, meqe pata mundesi te provoja gjithcka te kesaj bote, asgje nuk kishte te re per mua, vendosa te rrija pa ngrene deri ne vdekje. Dhe kjo do ishte aventura me emocionuese.
Keshtu mendoja. Qe vdekja ishte aventura e fundit e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).