PATRIOTIZËM POST-POP

Jo rrallë në hapësirën publike shqiptare rrihen njëherësh tema që lidhen me kombëtarizmin, patriotizmin, politikën e jashtme, identitetin etnik, kulturën, mitet kombëtare, e të tjera të rëndësishme, që gjejnë vend sa në faqet e gazetave aq edhe në tryezat e kafeneve.
Këtë fakt e ka vënë re me të drejtë edhe gazetari i njohur dhe i [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).