PATERICAT

I kam ndjekur me sa kam mundur protestat e shqiptarëve ndaj Enciklopedisë Maqedonase, madje edhe kam komentuar vetë për këtë çështje.
Më ka tërhequr vëmendjen, në këto protesta e polemika, përmendja e përsëritur e dy emrave të shquar dhe laureatëve të çmimit Nobel: Nënë Tereza dhe Ferid Murat(i).
Kush i përmend këta emra, e bën për t’u [...]

1 Komente

Shume bukur. Pa fjale.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).