Paskem qene, paskam pasur, qenkam zgjedhur !!!

Une paskam fituar mes 5 fotove me te mira konkursin e kartolinave te 14 shkurtit te organizuar nga Mania Card (www.maniacard.com).Madje dhe kartolina me foton time qenkesh shtypur nga kjo faqe.Per cilen? Per kete foto timen.Por prisni , prisni mos me uroni para kohe.Vertet kane ndodhur te tera keto , por fotoja ime nuk eshte e njejta , e kane prere, stolisur jo keshtu minimalisht por sakatuar

20 Komente

Me vjen keq, enka smiley

Ndoshta e vetmja zgjidhje eshte me "stampimin" e emrit mbi foto ...

PS: Me vjen mire qe nuk do e lësh me aq. Best wishes smiley.

flm e dashur.Ne fakt edhe asaj ja kane gjet stilin ndonese dhe me mundimsmiley

nuk e di se sa do arrij por do pepriqem.flm!

En, me vjen keq dhe eshte teper e padrejte qe dikush tjeter te shfrytezoje punen tende dhe me e habitshmja ta shese me  te drejte autori?! Me erdhi keq qe e kishte "lyrosur" ne ate menyre foton tende... Plus qe, kujt mund t'ia dergosh ate kartoline dashurie, xhanem?! Shiko anen pozitive, e dashur, origjinali yt eshte teper me i bukur dhe me real... Dhe sa per ate qe s'do ta lesh me kaq, go girl!  Jepi dhe mos u ndal! smiley

eshte nje paciperi qe po shpeshtohet shume kohet e fundit, nuk di i shkreti njeri nga kush te ruhet me pare, tani ka mbetur te mos publikojme asgje, po te flasim me vete...

Me vjen keq Eni. Shume mire qe s'do e lesh me kaq! Dhe meqe jemi te kjo çeshtje a ka ndonje qe mund te thote si vertetohet qe fotoja eshte jotja? Kur perdoren per qellime komerciale eshte mjaft e bezdisshme!

Enka, me ardhka shume keq. Si per menyren se si e ka dreqosur foton, por edhe per paturpesine per ta paraqitur si te veten. Ben mire qe nuk e le me kaq. Si eshte ligji per te drejten e autorit ne Shqiperi? Njoh nje ketu qe merret me te drejtat e autorit, ta pyes njehere.

ju falenderoj miq.

Iris foton origjinale me formatin me te madh e kam une.Kjo eshte prova.

Ujk flm shume.ne fakt egziston dhe ketu ligji per te drejten intelektuale neni 120 dhe do te shikoj se cdo mund te bej.

Enka, I am sorry. But you know, let's repeat it for the n-th time, with the choir, SHIT HAPPENS!  smiley    

Emo, nuk jam dakort, shit happens- once in a while; jo gjithmone e per me teper sa vjen e me paturpesisht

pranej thash for the n-th time. ne shqip ka nje shprehje qe e lidh shpeshtesine e tij me mullarin.  (kinda "pile", you know).

Enkes i uroj ta fitoje gjyqin. You got some guts, girl. Go for it.

E di ku eshte e forta Emo kur `shiti` zgjatet me muaj.Mania Card ka 4  muaj qe mban ne faqen e saj kete kartoline dhe kur i shkruajta mail me thane se skishin gje ne dore!! kartolina ende qendron aty sado qe nuk eshte nje veper origjinale ..

Eni, me vjen vertet keq e dashur! Ke gjithe suportin tim ne kete matter sepse e kuptoj shume mire frustrimin qe te ka kapur, sepse po behet shume boze me keto fotot e vjedhura paturpesisht.

Mos u dekurajo!

ky elton koja a eshte i njejti qe komenton me eltonkola ketu tek ppu ??

 Hahahha

Jo jo, nuk jam une, por as qe mund ta akuzoj se me ka vjedhur emrin.

Edhe une u habita se se kisha degjuar ndonjehere ate emer.

Turp Eltonit !

 

Jo seshte i njejti, googloje.

En me vjen keq per ate qe ka ndodh. Na mbaj ne dijeni te ecurise se perpjekjeve te tua.

Miq ju falenderoj.

Kompania Mania Cards mesa me tha e ka vene ate ne dijeni por ai nuk eshte bere i gjalle.nese nuk behet me hir behet me pahir, -tha populli.

enka, me vjen keq qe ta paskan (sh)perlare foton ne kete menyre. Kam pershtypjen qe kompania ne fjale ka me shume ne dore se sa thote, keshtu qe mos u dorezo...

E ke parasysh si thone... "Mutilation is the most sencere form of flattery..."

Ka te reja nga kjo ngjarje En???

shpreosj te kete se shpejti smiley

i`ll let you know

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).