Pas Slovenia Telekom, Telenor …

Pas Slovenia Telekom, Telenor dhe Mobilkom, bleres i mundshem i operatorit te dyte ne Maqedoni -Cosmofon, eshte edhe operatori rus Sistema

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).