PAMJE TË PARA

Me ç’mendësi po duan shqiptarët t’i qasen sot Europës?
Pishaku dhe unë e kemi trajtuar këtë temë disa herë në blog dhe gjetiu, por një vështrim i freskët dhe, për mendimin tim, i saktë, vjen nga Sokol Shameti në një artikull botuar sot në gazetën Shqip, me titullin “Hajde bacë!”
Shameti zgjedh si kornizë të argumentit të [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).