Pafundësi e kufizuar

Jeta është herë lum

herë rivierë

herë det

herë oqean

por mbi të gjitha është një moment...

një moment i shkurtër..

.. një moment i gjatë..

9 Komente

alidea,

huq' i keq i imi per ti lexuar gjerat siç dua ti lexoj smiley

kerkoj ndjesë/ falje/ sorry/ pardon/ my bad, por me pelqen keshtu:

Jeta është herë lum

herë rivierë

herë det

herë oqean

por mbi të gjitha është një moment...

gjysëm i gënjeshtërt

          gjysëm i vërtetë

me një këmbë të shkurtër

           me një këmbë të gjatë

 

je e mirepritur te masakrosh cilendo vjershe timen smiley

smiley Me pelqen dhe varianti yt  i kendshem

Un keto fjale i shkrova teksa po heshtja me dike smiley besoj se varet si e ndjejme momentin ..

 

te pershendes fh  smiley

Un keto fjale i shkrova teksa po heshtja me dike

Hahhaha smiley

Not really.  Matematikanet e njohin kete koncept.

tani mos me bej te futem te luaj online se nuk e kam zakon smiley per me teper nuk kam as kohe do e gdhij ne zyre dhe sonte smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).