Origjinaliteti ne muziken shqiptare : disa shenime

nga Darien Levani
Si çdo i pasionuar pak i semure, kam menyre vleresimi kundrejt çdo forme Arti. Duke u ndalur te disqet, apo te nje kenge, mund ti rreshtoj
-teksti
-ana teknike
-nderthurja e ketyre dy elementeve

Ka natyrisht, grupe te vlefshem qe kane vetem nje nga keto elemente dhe s’me pelqejne, ka qe i kane te dy ( tekste [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).