Ora e historisë

Profesori i historisë, Agron Agronaj po shpjegonte prejardhjen e tyre nga ilirët dhe organizimin social, kur u hap porta dhe hyri Burbuqja, mësuesja e matematikës dhe e dashura e tij sekrete. Nxënesit ngritën sytë nga librat dhe panë te habitur mësuesen e tyre. Më të mëdhenjtë shkëmbyen një vështrim kuptimplotë. Agronaj i hodhi një buzëqeshje [...]

3 Komente

Ironi e holle, qe mua me pelqen shume, des. smiley

Ti rri se te kam nis nje mesazh ne FB e s'me je pergjigj. Te kam deklaruar lufte pergjithmone. smiley

Des, me gjithe ato pyetje qe me kishe bere, me duhej te merrja laps e leter, te pergatitesha mire, te pyesja lart e poshte, qe te te ktheja pergjigje... Jam ne pritje te disa pergjigjeve, qe do te t'i dergoj sapo t'i kem ne dore. Dhe mos me shpall lufte mua, ti, se vete do pendohesh prape... Ritornerai in ginnochio da me... smiley hihihihi

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).