OPEN SOURCE DHE SHOQËRIA E INFORMACIONIT

Para dy ditësh, tek shpaloste punën e këtyre 100 ditëve të qeverisë së tij në konferencën e shtypit të fundvitit, kryeministri i vendit Sali Berisha u shpreh edhe për shtysën që qeveria i kishte dhënë zhvillimit të shoqërisë së informacionit në Shqipëri. Në renditjen e sukseseve të qeverisë ai u ndal disi më gjatë në [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).