One hour ,50 photos at Cafe Slavia-Prague

The photos you can see in this slideshow , are part of a photographic assignment , that me and the other photographer students had to carry out during our stay in Prague.The assignment was shortly: Each of us had to pick a place (not more than 5 metre square) in the city , stay there for at least one hour and take at least 50 digital photos or a whole film (consisting of 36,24 photos for 35 mm

4 Komente

Enka, shume te bukura fotot, megjithese ca ishin si flu... Po na shetitke gjithe Evropin, moj cupke... Have fun, e dashur! smiley

po disa jane qellimisht flusmiley

nga pak kur na jepet rasti po shetisimsmiley

flm yllo

Enka, po me shkon goja leng per ate kupen me akullore me cokollate dhe luleshtrydhe... Me pelqejne te dyja shijet vec e vec, por keshtu te perzjera bashke s'i kam provuar ndonjehere... Do me besh per akullore sot pasdite, me duket... smiley

ishte shume e mire me dark chocholate dhe piper smiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).