Old Tissues

© Eni Turkeshi PhotographyOld tissues can not be replaced with the young ones.Unless you want to!

4 Komente

Kombinim i bukur ngjyrash, En. E kuqja me te bardhen gjithmone me ka pelqyer. Si e ka emrin kjo lulja, begonje?

Bukur Eni. Edhe nenshkrimi. smiley

Po aida, kjo eshte begonia (venosa).

flm Aida dhe Elian.

Elian ty flm dy here se nuk isha e sigurte per lulen smiley

s`ja them shume smiley

I kam patur nja dy vazo me begonja ne shtepi kur kam qene i vogel. Tamam "old tissues". Shume bukur!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).