Office talk

-Look at that – I say to my coworker – What do you think?
- Wow – she squeals – where is that? It is gorgeous.
It is a place where i was once as a teen, a magical part of the world with blue green sea and impossible sun shine. It is a little corner that [...]

2 Komente

Silli Blete, njeriu duhet te perpiqet te provoje sa me shume ne jete keshtu qe le ta provojne edhe autobuzin, edhe shikimet, edhe plazhin smiley

Une kam ftuar nje mikeshen time polake. E kishte me frike te madhe se kishte mbetur akoma me lajmet e tmerrshme, qe ne Shqiperi te vrasin, te perdhunojne, te grabisin... DHe une ia ktheva, - As me shume, as me pak se ne Poloni dhe u habit kur i dergova ca foto te Jugut dhe bregut te Shqiperise. Shpresoj qe nga pranvera te vije, me ate rast dua te shoh dhe une ca qoshe te Shqiperise qe s'i kam shkelur me pare.

Plus, kompania ku punoj ka shume te huaj, kur vijne ne fillim, vijne si me frike, pastaj, rehatohen aq shume sa s'duan te levizin me. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).