Obama i aplikuar në rutinën e përditshme

Një Obama për të rinjtëZgjidhni sot një pedagog social, karizmatik, me ngyrë për internatin tuaj, shtëpinë e të rinjve, etj.(kërkesë për punë nga një anonim në gazetën Tages Anzeiger sot)

1 Komente

E forte. smiley

Prit tani kur te lexojme ne ndonje gazete ndonje reklame per furre buke e cila te thote: 

"A doni qe buka juaj kur del nga furra te jete e fryre po jo si flluske sapuni, e nxirre po jo si fundi i tiganit, elegante dhe konfidente po jo te dale jashte kallepit, te kete nje shije te sofistikuar po jo ekstravagante? Atehere zgjidhni furren e bukes Obama.

Obama, buka e enderrave tuaja me ne fund do behet realitet. Ndryshimi do vije dhe ne kuzhinat tuaja dhe do te quhet Obama"

 

 

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).