Nqs deshiron te be Google-sh dicka, Google me Bing.

Kjo pseudo reklama me poshte, ve ne loje “luften” midis Bing (Microsoft) dhe Google per motoret e kerkimit ne internet. Gjithashtu, nxjerr ne pah depertimin e fjales “Google” (si zevendesuese e fjales “Kerkim”smiley ne leksikon.
If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).