Një Sude në Wall Street.

Financa e Mollës e paskësh patur krimbin brenda. Dhe jo një dokudo krimb por administratorin e shquar Bernard Madoff, ish-Presidentin e Këshillit Administrues të NASDAQ. Kujt i kish shkuar ndër mend se ky investues gjenial, nga më të ndriturit e planetit, kish ngritur më këmbë një sistem " piramide financiare " të denjë për Suden ? Sigurisht jo banka të tilla si Santander apo HSBC, BNP Paribas,

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).