Nje jave plot buzeqeshje

Nese ka nje arsye qe e dua shume Stambollin , kjo eshte numri i shumte i festivaleve te filmave qe organizohen gjate vitit.Per kete teme do ju flas nje here tjeter me shume , por kete here dua te them nja dy fjale per "Festivalin e Filmit Komik" te organizuar per here te shtate ne Stamboll.I sponsorizuar nga Fondacioni i Kultures per Kinemane dhe Audivizualen (TÜRSAK) , brenda nje kohe prej 6

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).