Nike dhe Adidas jane prodhuar ne Shkup

Kjo fotoja ne vazhdim me impresionoi tejmase. Jo se ka ndonje vlere te madhe artistike, por e shpreh Carshine e Vjeter te Shkupit se si ka qene ne vitin 1978. Me te vjetrit flasin me nostalgji per...

Kjo eshte nje permbledhje e shkurter e artikullit. Ju lutemi vizitoni faqen tone, per te lexuar artikullin e plote!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).