Ngjyra e syve të mi

Nga: Adrian Dule
Im atë ka sy. Ngjyra e tyre ështe dicka midis gjethes së ullirit dhe trungut të ullirit.
Ime më, gjithashtu ka sy. Ngjyra e tyre ështe dicka midis thellësisë së detit dhe cektinës së tij.
Unë pjella e tyre, sigurisht kam sy. Ngjyra e tyre është pjesa ndarëse ndërmjet; thellësisë, e cektinës së detit dhe [...]

1 Komente

Ca te them... S'e di, s'e mora vesh... , - tha vajza me sy ngjyre ulliri ( jo nga ata te Beratit, nga ata te paberet) dhe ngriti supet.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).