Nexh, vdeksh ishallat jarebi…

…qi m’akuzo m’sy t’dynjos pa i fije t’drejt qi sun’jom un.
Sun’ke hic faj er tej, si m’ke shptu pa t’shti m’dor e me t’ba nja do gjojna qi s’po du me i thon qiktu se kon pur t’thon mileti qi daja ka shkel.  Vec mos t’nxonsha se vallahi i shpull boethve kom me ta njesh [...]

40 Komente

uuu shif shif  daja qelpsina, horri plak.

Vdeksh vetë ishalla o zot, i sahat e ma parë, plak i qelbët.  Ene xaftë Sherbetja dashnorët nji ka nji , ene i hangshin paret e tuja, qi i ke fut poshte turrës së druve, dashnorët e sherbetes me kurva të tjera.

Ene t'hangshin krymat e mos gjec rahat n'vorrt smiley jarabi.

 

hahahaha

cu knoqa o dajë smiley

 

 

 

Ç'pate Tushe ?  smiley

Cila Tushe Zanf ??

Ka kalu njeri knej kur une isha tu bredh ?

smiley

rroftë Nexhi!

u shyqyr qna erdhe oj Nexh  smiley

ps: vari rrumbullaket Tushjes  smiley

Dum Lumen!

Edhe une du Enverin po nuk ngjallet dot kurvari mutit smiley

 

Monumentin nuk ja rrëzojnë dot Lumes ama... e ka lënë me TM smiley

 i sahat e ma parë...

HAHAHAHAHAHAHA! smiley

Ti je robi mo autentik ktu! smiley

Ne t'tjeret jena t'gjithe "pale copies" !!!!

Po pse e sha Nexhin mer Daje,apo se stka hec hic me te,dhe tani shrytzo rastin.. e sa per byfet,i morsh te keqen se e ka te zotin,se prek dot jooo  ... se ti numero ballit !   smiley

Ike Nexho ?

Pse zanf ? 

smiley

Pale ç'ka dash me t'thonë ke veshi smiley

Po ti pse hyn ne mes meje dhe zanfit i here ?

E ke zakon qi futesh n'mes t'pilafit

smiley 

hihihi

jo, jo, . jo për gjo por na mori malli për Tushen smiley

Tushen e perzune,

kishte shune ankesa per te  smiley

Filloi dhe me bo hartime budallaqja dhe la koqen e namit smiley

Ashtu sikurse ne big brother, kur del nji, futet nji tjeter. Kshu dhe per vendin e tushes ka fillu konkursi perzgjedhes

smiley

"...kur del nji, futet nji tjeter...."

Përse ta ketë patur vallë?!

Po ta kursej batutën e sandwich-it ... smiley

Adminet te na hapin nje sondazh lol.  Te votojme per keto nicket e Tushes.  Si pjese fondamentale e ketij bllogu, jemi brenda te drejtave tona smiley

Me duket se voten time e bera te qarte smiley

Nexhi, ne akoma po presim per ate intervisten qe do besh me Blendin ne radio. How's that coming along, akoma s'je pergatitur? smiley

 

Kjo tema e VIP-es se Peshkut, Nexhit, pse nuk del tek renditja e artikujve te ardhur nga blogjet? Ka ndonje vidhe mangut, apo e ka porositur Nexhi qe te jete teme incognito qe mos tia marrin m'sysh? smiley

Edrus, prap te shpoi maja mer? S'e mora vesh fare ca po thoje, po gjithsesi do e trash pak majen e humorit, meqe e paske lekuren kaq delikate. Apo thjesht po prisje te gjeje justifikim qe te ndiheshe i ofenduar? smiley

Jalla mer Gjib,

Cpaske qene ne ti .

Po menjen ke premtimet e peshkut e man ti mer quno ?

Ste kane mpref per nai gja ma te mire ne jete ?

smiley 

smiley

inshalla me ecen mbare me ket nickun e ri zanfi.

e kam testu disa here por ska pas shume sukses, megjithate do ta provoj.

smiley

 

ka pr t'ec, ka pr t'ec.

ps: kur isha zanf mu m'cte shum po s'kisha kohë  smiley

Urime per nikun e ri! Mua me duket shume seksi!

Po s'eshte i ri mer olsib, po je i ri ti smiley

Sa here i ndrro ajo, e sa ia nisim te festojme njonin, i fut nje te ndrrume dhe na e le vallen pergjys smiley

smiley Njeriu me i lezetshem i peshkut pa uje!

Sa me shume e njoh aq me shume e du... ne kuptimin e mire te fjales. smiley

Tushja rocks!!!

Sa me shume e njoh aq me shume e du... ne kuptimin e mire te fjales

kush o kuptimi i keq mre ? e sdu ?

leje mer dreq,

mos mi corodit fansat smiley

smiley

smiley

gjeloz i keq smiley

BODHI1kopie.gif image by bodhi2neojo jo bona shaka smiley

Hehehehehe, do rrnosh me shume se une smiley

Sa do i thosha olsib qe s'ka dashni ne kuptimin e keq te fjales, sidomos kur bie fjala per Tushen smiley

PS: Tushe, ti katnare tirone, mbase s'e ke problem qe s'ma bo zemra te te therras me keto nickat e tjera smiley

ncq, asi problem,

vetem kadare mos me thirr, pa te tjerat cer te dush smiley

une do t'pergjigjna me respekt smiley 

Kastile e thashe se e dija qe do me pyesnit! smiley

S'du te pergjigjem se coroditem pastaj smiley

rrofsh per urimet olsi.

ashtu eshte, ket radhe nickun e kam vu si veten

smiley 

smiley

 

Te gjith Niket jane si qimet e asaj qe i morsha te ligat ...Lesht e L...Ja plaste tjetrit me sy pa e rujt fare . Keto te tjerat majne ere ,kane arome po jo trendeline smiley Sidomos ky i funit ma ere "kadavere" smiley. Nik i myt per rryl te fytit nga i JEVG . MOS  do me na myt  dhe neve smiley...Pa t'shofim i here!

i myt per rryl te fytit nga i JEVG

hihihih

ta ka qejfi per i cike otello ty idris e shof une smiley

sadist i dreqit smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).