…Ne vazhdim te « ides »…

Po ne te njejtin panair (si shkrimi parafundit) pashe nje tjeter produkt interesant …… qe beri lumturin time per te pakten 10min. Te gjithe e dine qe ne nje pjese te evropes si France, si Italia, Gjermania, eshte e  ndaluar prej kohesh pirja e duhanit ne vendet publike….nderkohe qe ne vende te tjera si puna Spanjes, [...]

6 Komente

….nderkohe qe ne vende te tjera si puna Spanjes, Belgjikes, Zvicres,….Shqiperia (po e fus ne vendet evropjane per ti bere qefin vetes) edhe nese ka ligj ai nuk aplikohet akoma/totalisht.

Je i/e informuar gabim.

Persa i perket kabines, te te them te drejten une qe s'vuaj dhe aq nga klaustrofobia, fillova te kem ndjenja te tilla vetem nga pamja e saje.

..per çfare jam e informuar gabim ???

Ligji egziston madje dhe aplikohet rreptesisht.

...ëëëë...ti nga flamuri dukesh vendali/e...e mbase e di me mire.....por une isha ne Brussel ne janar, dhe u shkepa tu pi cigare neper pube e klube....

jo 'ri gocë, ka ca gjona të mira e jetumja në shqipëri. Te paktën nuk futesh në kafaz për me nez i cenare smiley

E mi dreq cna bone, na e shkrepe keq  për i cenare. Demek e kemi lonë smiley

Nexh, rrezistoi tentimit...rrezistoi deri ne vdekje smiley 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).