…në kërkim te nje ideje…

…gjeniale.
Si çdo njeri mbi rruzull, edhe une nuk dale nga kopeja e atyre kerkojne iden brilante, ate te famshmen qe do te bej ndryshimin (…siç ishte interneti njehere e nje kohe).
Por per te mos shkuar aq thelle me gjera te jashtzakonshme)…te pakten nje ide produkti te veçante, te pa menduar me pare….(sugjerimet jane te mirprituara [...]

4 Komente

Shume mire,

te pakten sduhet mundim per ti lidh dhe hekuros dhe cuar ne dry cleaning smiley

- Cfare eshte nje gje qe varet poshte edhe kur behet dru?

- Kravata prej druni! smiley

Me kete lloj kravate, imagjinoj sikur te pengohet robi gjekundi edhe te bie, atehere njera ane e kravates do ngulet ne toke, tjetra ne gurmaz, edhe ashtu do e gjejne njeriun ne gjunje e te kumbisur per kravate me syte e zgurdulluar.

nje ide tjeter: mund te ndertohet nje rrjete e mire dore e tu ofrohet c'do afrikani nga Kryqi i Kuq, ne emnyre qe te kapin miza e ti hane. Ne kete menyre zgjidhen dy probleme, ai i mizave dhe ai i urise.

Mah...

Mund të kishte përdorur gjenialitetin e tij për të prodhuar ndonjë gjë më interesante... cinture di castita p.sh smiley (se ato prej hekri ndryshken shpejt smiley )

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).