1 Komente

"Zjarr! Zjarr!!! Ka rënë zjarr në Parlament"-po merrte në telefon polici i rojes zjarrfiksat- "Janë të gjithë deputetët mrena"

Zjarrfiksi: "Ju ndërkohë mblidhni vullnetarë dhe shikoni se ç'mund të bëni ndërkohë deri sa të vijmë ne"

Polici: "Po or burrë, se nuk kena nejt kot... t'gjith shoferat e makinave, që kalojnë knej afër, kanë nxjerrë nga 10 litra benxinë prej serbatorit t'vet dhe e kanë dhënë me gjith zemër...bile edhe kalamajt e shkollave kanë ofru librat për at'punë...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).