NATO dhe ato që u harruan për t‘u thënë

NATO dhe ato që u harruan për t‘u thënë
Adri Nurellari
Botuar tek gazeta Shqip
Retorika e tepruar, konteksti i fushatës zgjedhore dhe ndjeshmëria ndaj impaktit elektoral të anëtarësimit në Aleancën e Atlantikut Verior ka bërë që kjo ngjarje të mos përcillet, shtjellohet e kuptohet sa duhet nga opinioni publik. Për këtë arsye vendosa që tani që ka [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).