Natë pa fund (I)

“Natë pa fund” është një film italian me regji të Elisabeta Sgarbit. Filmi ndahet në katër cikle, “Dashuri e largët”, “Fataliteti i bukurisë”, “Gruaja e Salemit” dhe “Terri” (Inçesti) . Autorët e skenarit janë shkrimtarët Amin Maalouf, Tahar Ben Jelloun e Hanif Kureishi. Filmi është një hulumtim dhe rrugëtim në qoshet dhe humbellat më [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).